Jesienne impresje w Pieninach

Wschód słońca na Sokolicy (fot. Michał Marzec)

   
Jedne z najpiękniejszych chwil w moim życiu fotografa to te, kiedy mogłem oglądać wschody słońca. Niektóre były zamglone, inne słoneczne. Czasem śnieg skrzypiał pod butami, a zimno nie pozwalało utrzymać prosto aparatu w ręku. Każdy z nich to ciekawe doświadczenie, a niekiedy niezapomniany moment. Czas na zachwyt, zatrzymanie się i refleksję.
Chcemy cię zaprosić w taką podróż.
  
Zależy nam, żebyś naprawdę zapamiętał te szczególne momenty i jak najlepiej uwiecznił je na swoich fotografiach.
To, co nas wyróżnia to dwóch prowadzących. Dzięki temu szybciej otrzymasz wskazówki i efektywniej wykorzystasz czas podczas wyjść w teren.
  
Stawiamy na praktykę i dlatego najważniejsze jest dla nas wyjście w plener i prawdziwa frajda z robienia zdjęć. To, co stanowi unikalną wartość naszych warsztatów to fakt, że zdjęcia każdego uczestnika zostaną indywidualnie omówione ze wskazaniem mocnych stron, jak i elementów do dalszej pracy.
Żeby wesprzeć praktykę teorią, nie obejdzie się też bez kilku wykładów. Będziemy na nich przekazywać wyłącznie użyteczne informacje, które od razu wykorzystasz w plenerze.
  
Aby warsztat nie był tylko 3-dniowym jednorazowym wydarzeniem, ale faktycznie przełożył się na Twój warsztat fotograficzny, dajemy Ci możliwość konsultacji online 5 Twoich zdjęć przesłanych do nas do 14 dni po naszym plenerze.
 
  • Termin: 27X – 29X 2017

  • Koszt: 540 PLN  – Uwaga do 23 IX promocja 479 PLN

  • Plan warsztatów:

Dzień 1 – piątek 27 X
16:00 – powitanie uczestników i zakwaterowanie
16:40 – wyjście na pierwszy plener (zachód słońca na Sokolicy o 17:27)
20.00 – wykład
Dzień 2 – sobota 28 X
4.00 – pobudka i wyjście na świt (Wysoki Wierch lub Kluszkowce) – 7:17
14.00 – wykład, warsztaty z obróbki  i omówienie zdjęć
16.30 – wyjście na zachód słońca (Łapszanka) – 17:25
Dzień 3 – niedziela 29 X
4.30 – pobudka i wyjście na wschód (Sokolica lub Kluszkowce) – 6:19
9.00 – omówienie zdjęć
13:00 – zakończenie warsztatów
 

Panorama Tatr widziana z Pienin (fot. Piotr Wróbel)
 
  • W cenie warsztatów:

– dwa noclegi w “Otulina Park” – http://www.otulinapark.pl lub innym o podobnym standardzie jeśli z przyczyn obiektywnych nie będzie możliwości nocowania w tym obiekcie.
– ubezpieczenie
– opieka dwóch doświadczonych fotografów
– plenery fotograficzne (wschody i zachody słońca)
– wykłady
– warsztaty z obróbki i ocena zdjęć
– możliwość konsultacji po zakończeniu szkolenia
 
  • Ważne informacje:

1. Ze względu na terenowy charakter fotowarsztatów należy zabrać ze sobą odpowiednią ilość ciepłej odzieży w tym także warstwę przeciwdeszczową, buty przeznaczone do trekkingu (zalecamy 2 pary), latarkę tzw. czołówkę wraz z kompletem zapasowych baterii oraz wygodny plecak.
2. Sugerujemy zabranie kijków trekkingowych lub Nordic Walking
3. Na czas zajęć warto zaopatrzyć się w odpowiednią ilość płynów oraz pożywienia (wygodne formy kilka małych butelek wody mineralnej, napoju izotonicznego, batony, czekolada itp)
4. Prosimy o zabranie następującego sprzętu fotograficznego:
– aparat fotograficzny (najlepiej z trybem PASM)
– wymienne obiektywy fotograficzne jeśli aparat to umożliwia
– statyw fotograficzny
– baterie, lub dedykowany akumulator wraz z ładowarką
– karty pamięci dedykowane do posiadanego aparatu
– przenośny komputer z zainstalowanym programem graficznym (najlepiej Lightroom i Photoshop)
  
  • Prowadzący

Piotr Wróbel – pasjonat fotografii od ponad dekady. Specjalizuje się krajobrazie oraz zdjęciach lotniczych. Organizator wyjazdów w ciekawe zakątki świata. Uwielbia górskie wędrówki i biegi w lesie. Zwycięzca konkursu NG Traveler na zdjęcie miesiąca. Jego prace znajdują się w jednej z najlepszych galerii internetowych 1x.com. Więcej informacji na http://piotrwrobel.pl

Michał Marzec – z fotografią związany od ponad 10 lat. Zajmuje się fotografią pejzażową, ślubną, lotniczą, wnętrz, koncertową, aktu. Wykonawca sesji fotograficznych dla OPEN MIND, Ekspertfitness. Posiada swoje publikacje w jednej z najbardziej prestiżowych galerii internetowych “1X”

 
 
  • Regulamin:

1. Organizatorem warsztatów fotografii pejzażowej zwanych dalej “fotowarsztatami” jest firma “SEDNO”.
2. Termin fotowarszatów to 27-29 X 2017.
3. Koszt warsztatów to 540 PLN. Do 23.IX.2017 obowiązuje cena promocyjna 479 PLN.
4. Każdy uczestnik przed zgłoszeniem na warsztaty ma obowiązek zapoznania się z programem warsztatów oraz niniejszym regulaminem.
5. Zgłoszenie na warsztaty jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
6. Warunkiem uczestnictwa w fotowarszatach jest wpłata zaliczki – kwoty 150PLN na konto 79 1140 2004 0000 3802 3556 2370 (MBank) w ciągu 3 dni od dokonania zapisu.
7. Zapisu można dokonać drogą mailową na adres marcu@o2.pl lub piotr.lech.wrobel@gmail.com
8. Pozostałą kwotę (390 PLN) należy zapłacić najpóźniej do 20.X.2017.
9. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie w fotowarszatach decyduje termin zaksięgowania wpłaty na podanym koncie.
10. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w fotowarsztatach przed upływem 14 dni kalendarzowych do ich rozpoczęcia uczestnik otrzymuje zwrot pełnej kwoty wpłaty.
11.W przypadku rezygnacji z udziału w fotowarsztatach po upływie 14 dni kalendarzowych do ich rozpoczęcia uczestnik otrzymuje zwrot 70% wpłaconej kwoty.
12. W cenie fotowarsztatów zawarte jest ubezpieczenie.
13. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania fotowarsztatów z przyczyn niezależnych. W takim przypadku uczestnicy otrzymują zwrot całkowitej wniesionej kwoty zapłaty.
14. W fotowarsztatach mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki podczas fotowarsztatów.
16. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany punktów programu ze względu na niesprzyjającą pogodę lub inne zdarzenia losowe.
 

Zachód słońca z Wysokiego Wierchu (fot. Piotr Wróbel)

  • Zapisy na fotowarsztaty

Możesz zapisać się na fotowarsztaty wysyłając maila na adres marcu@o2.pl lub piotr.lech.wrobel@gmail.com albo skorzystać z formularza zapisu znajdującego się poniżej.